• Podporte našu školu darovaním 2% z dane

• Vážení rodičia a priatelia školy, pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces v škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Dovoľte poďakovať sa Vám aj touto cestou za Vašu doterajšiu všestrannú podporu našej školy a jej aktivít. I vďaka Vášmu ústretovému postoju sa nám stále darí pripravovať pre našich žiakov kvalitné podmienky a prostredie na vzdelávanie, záujmovú činnosť a úspešnú prípravu do života. Neustále hľadáme možnosti pomoci škole.

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu v našej základnej a materskej škole,
            • skvalitnenie vybavenia našej základnej a materskej školy.

VAŠE 2% NÁM POMÁHAJÚ RÁSŤ

V mene nás všetkým Vám ĎAKUJEME! ❤

• 🌼 Oznam pre rodičov 🌼

• Vyučovanie je upravené v súvislosti s odovzdávaním výpisov polročnej klasifikácie v školskom roku 2022/2023.

Organizácia vyučovania bude dňa 31. 01. 2023 (utorok) nasledovná:

• 1. stupeň - vyučovanie bude končiť 4. vyučovacou hodinou (11.25 hod.),
            • 2. stupeň - vyučovanie bude končiť 5. vyučovacou hodinou (12.15 hod.).

Školská jedáleň a školský klub detí budú v prevádzke.

• Sviečky pre Ukrajinu 🕯🕯🕯

• Obraciame sa na Vás so žiadosťou o pomoc pre ľudí na Ukrajine, ktorí z dôvodu mrazivého počasia prežívajú veľmi ťažké obdobie, nemajú teplo, nemajú svetlo...

Sviečky, ktoré by ste boli ochotní tento týždeň podarovať, by im veľmi pomohli. Ide o nedohorené sviečky, ktoré sa budú ďalej spracúvať, ale i o nové sviečky.

Vo vestibule našej školy nájdete prepravky na to určené.

❤ ĎAKUJEME ❤

Trvanie zbierky: do 27. 01. 2023

• OZNAM pre rodičov ŠKD

• Milí rodičia,

dňa 25. 01. 2022 (streda), bude ŠKD v prevádzke len do 13.30 hod. z dôvodu zasadnutia Pedagogickej rady - hodnotenie prospechu, dochádzky a správania sa žiakov za I. polrok v školskom roku 2022/2023.

• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

• V tomto školskom roku naša škola opäť zaznamenala úspech v okresnom kole olympiády v anglickom jazyku vďaka šikovnej žiačke Martine Šimkovičovej (6.ročník), ktorá súťažila v kategórii 1A. Aj napriek náročným testovým úlohám a silnej konkurencii sa jej podarilo zvíťaziť a postupuje do krajského kola. V kategórii 1B našu školu reprezentoval Adam Krištof (9.ročník). Obom ďakujeme za účasť a Martinke budeme držať palce v krajskom kole.

• Okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku

•

Dňa 18. 1. 2023 sa uskutočnilo okresné kolo nemeckej olympiády, v ktorom naši dvaja žiaci boli úspešní. P. Makovická, žiačka 9. ročníka, sa umiestnila na 2. mieste a postupuje do krajského kola.

D. Krištof, žiak 8.ročníka obsadil 3. miesto. Hoci majú nemecký jazyk len dvakrát do týždňa, dosiahli krásny úspech. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov.