• INFO PRE RODIČOV A ŽIAKOV

• Dňa 19. 06. 2023 (pondelok) sa vyučovanie končí piatou vyučovacou hodinou (o 12. 15 hod.) pre I. a II. stupeň z dôvodu školenia pedagogických zamestnancov ZŠ v aplikácii SmartBooks. ŠKD bude v prevádzke.

• 🚒 👩🏻‍🚒 Malý záchranár 2023 🚒👩🏻‍🚒

• BLAHOŽELÁME NAŠIM PREDŠKOLÁKOM👏👏👏!

Dnes (7. júna 2023) sa naši predškoláci spolu s pani učiteľkami zúčastnili 8. ročníka súťažnej prehliadky 👩🏻‍🚒"MALÝ ZÁCHRANÁR 2023" 👩🏻‍🚒 v CVČ v Novej Bani, kde obsadili nádherné 1. miesto🥇.

Sme na vás všetkých veľmi hrdí!

• 🍓🍏🍐 Ovocie pre naše deti a žiakov 🍓🍏🍐

• Naša škola je aj tento školský rok zapojená do Školského programu Dobrý ježkoGaranciou je dovoz kvalitného, čerstvého ovocia vypestovaného na Slovensku a ovocných štiav. Príjem ovocia v školskej jedálni majú deti a žiaci zabezpečené 4-krát do mesiaca. Produkty sú bez pridaných cukrov, tukov, soli a umelých sladidiel/farbív.

Zajtra, 6. 6. 2023 (utorok), každé dieťa MŠ a každý žiak ZŠ dostane vzorku jahôd 🍓🍓🍓 na ochutnávku. Postupne, do konca školského roka, to bude ešte vzorka hrášku a jablkovej šťavy.

Dobrú chuť! 🍓🍏🍐

• 🌛⭐Nočná škola⭐🌜

• MDD - zábava, šport a tanec pokračovala aj počas nočnej školy. Veľké poďakovanie patrí našim úžasným animátorom: Tadeášovi, Majke, Bianke, Saške a samozrejme aj asistentke Kristínke. Deti si to poriadne užili.

• Oznam pre rodičov

• Z osobných dôvodov pani fotografky je dnes fotenie zrušené.

Náhradný termín - 12. jún 2023.

Za pochopenie ďakujeme.

• Beh obcou 2023

• Dnešný deň pokračoval opäť v športovom duchu, kedy žiaci súťažili v 4 kategóriách v behu obcou.

Na záver si ešte všetci žiaci spolu odbehli čestné kolo okolo školy so zástavou obce.

O organizačné zabezpečenie sa postarali pani učiteľky telesnej výchovy spolu so žiakmi 9.ročníka.

• MDD na 2.stupni

• Športové dopoludnie zamerané na menej tradičné športy- petang, korfbal, florbal, hod frisbee, bedminton.